MARZEC Z WOJEWÓDZKĄ BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ
W ramach współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Kielcach ponownie gościliśmy w naszej szkole panią Gosię Kędziorską. Tym razem wspólnie budziliśmy wiosnę i kolorowe motyle. Pani Gosia ciekawie opowiadała nam...



















